Hotel Etap„Nie przegap tego lata” to hasło reklamowe najnowszej kampanii reklamowej jaką zaprezentowały niedawno hotele Etap w Polsce. Osiem polskich hoteli Etap zdecydowało się na nie lada upust cenowy, mianowicie dokonując rezerwacji teraz na okres wakacji, tj. od 1 lipca do 4 września, za 1 dzień w pokoju hotelowym zapłacimy jedynie 75 zł. Podobne akcje prowadzą hotele Formule 1 i hotel f1 w Europie pod międzynarodowym hasłem „Eco Super Sale”., gdzie atrakcyjne ceny plasują się na poziomie 29 i 39 euro.

W ogólnoeuropejskiej akcji udział bierze 435 hoteli, które położone są w stolicach europejskich, a także w największych ośrodkach turystycznych, czy miejscowościach zabytkowych – wszędzie tam, gdzie turyści najchętniej podróżują.

Ceny pokoi hotelowych zostały obniżone średnio o 50 procent. Niska cena, wakacyjny okres oraz mnogość placówek to największe atuty tej akcji.

Hotele Etap, Formule 1 i hotel f1 funkcjonują w ramach grupy ekonomicznych hoteli Accor. Dla turystów oznacza to wysokie standardy noclegu i obsługi, smacznych śniadań, oraz wyjątkowa lokalizacja. Grupa gwarantuje bezpieczeństwo i komfort w każdym z należących do niej obiektów. Promocyjne ceny noclegów są okazją dla polskich turystów do zwiedzania Europy za niewielkie pieniądze. Francja, Hiszpania, Holandia czy Szwajcaria stoją otworem i czekają.

W polskiej edycji bierze udział 8 hoteli. Największe polskie miasta takie jak: Kraków, Warszawa, Toruń, Szczecin, Wrocław, Katowice oraz Częstochowa oferują pokój w hotelach Etap za jedyne 75 złotych. Kolebki zabytków, niezapomniane miejsca, ludzie i przeżycia czekają na rodzimych jak i zagranicznych gości. Inne hasło tej samej kampanii brzmi „Najtańszy Etap podróży” jest trafione w dziesiątkę, żaden konkurencyjny hotel nie posiada w ofercie niższej ceny w stosunku do komfortu i obsługi.

Rezerwacja pokoi w hotelach Etap oraz Formule 1 i f1 odbywa się droga elektroniczną na stronach hoteli. Szczegółowe listy hoteli biorących udział w promocji znaleźć można na firmowych stronach WWW.